כל המידע לקבלת הלוואה פרטית ולעסק שלך במקום אחד!
הלוואות בריבית נמוכה – למדו את סוגי הריביות טרם אתם לוקחים הלוואה

הלוואות בריבית נמוכה – למדו את סוגי הריביות טרם אתם לוקחים הלוואה

 


לקבלת הצעה מלאו את הפרטים

  בחרו את הלוואה שתרצו:
  הלוואה פרטיתהלוואה לעסקהלוואה לעובדי מדינההלוואה לסטודנטיםהלוואה לשכיריםהלוואה לרכבמשכנתא

  האם את/ה מאשר/ת קבלת מידע מקצועי ופרסומים?
  כןלא


   

  החיים כידוע מובילים אותנו לכל מיני מקומות ולעתים אנו מוצאים את עצמנו במצב שבו אנו זקוקים להלוואה מכל מיני סיבות כאלו ואחרות. אם אתם בעלים של עסק, וודאי נתקלתם במצב שבו אתם זקוקים לכסף מזומן, נגיש – כאן ועכשיו בכדי להמשיך הלאה.

  אין ספק כי המרכיב הכי חשוב בלקיחת הלוואה הינו הריבית, שכן מרכיב זה בסופו של דבר יקבע כמה כסף נחזיר בהשוואה לכמה כסף לקחנו. זו הסיבה, שגם כאשר אנו זקוקים להלוואה מהירה, כלומר חייבים את הכסף אצלנו בחשבון וכמה שיותר מהר, מומלץ מאוד לבדוק את מרכיב הריבית, שכן בסופו של דבר אנו עלולים להתחרט אם ניתקל במישהו שקיבל הלוואה דומה לשלנו בתנאי ריבית נוחים יותר. ככל שההלוואה אותה אנו לוקחים תאופיין בריבית אטרקטיבית יותר, כך ההלוואה תהפוך משתלמת יותר. אין ספק כי הלוואות בריבית נמוכה הן ההלוואות המשתלמות והאטרקטיביות ביותר והן גם אלו שמעודדות אנשים להיעזר בגורמים חוץ בנקאיים בכדי לקבל הלוואה למטרות שונות.

  השינוי שחל בתחום ההלוואות בשנים האחרונות

  בעבר רוב האנשים היו לוקחים הלוואה בריבית נמוכה דרך הבנק, שכן הבנק מכיר את תנועות החשבון שהתרחשו בתקופה האחרונה ולכן יידע להתאים לנו את ההלוואה בהתאם למאפייני החשבון שלנו. מאז מים רבים עברו בנהר ונכנסו שחקניות חוץ בנקאיות חדשות למשחק ההלוואות שנחשבות למתחרות לא פשוטות עבור הבנקים, זאת בשל התנאים הנוחים שהן מציאות. כמעט שאף אחד היום לא מצליח לקבל הלוואה ללא ריבית, חוץ ממצטרפי בנקים חדשים שפותחים חשבון בבנק כזה או אחר במטרה לקבל הלוואה ללא ריבית.

   

  אז איזה סוגי ריבית קיימות?

  • הלוואות בריבית פריים – הלוואות צמודות לריבית של בנק ישראל בתוספת %1.5. ההלוואה משתנה בהתאם לעלייה או לירידה של ריבית הפריים.
  • הלוואות בריבית קבועה – זו ריבית קבועה שאיננה משתנה וגם גובה התשלומים נשאר קבוע. החיסרון שבהלוואה זו הוא שאם הלקוח מעוניין לבצע פירעון מוקדם של ההלוואה, יהיה עליו לקחת בחשבון את הפרשי ההלוואה בין הזמן שבו היא נלקחה לזמן הפירעון. היתרון הוא שאם אנו משיגים תנאי ריבית נמוכים, אנו זוכים לאותה ריבית נמוכה לאורך כל התקופה.
  • ריבית קבוע לא צמודה – ריבית זו איננה משתנה לאורך זמן והיא איננה מושפעת מהאינפלציה.

   

  כאמור, בימים שלנו לא רק הבנקים נותנים ריביות נמוכות אלא גם חברות וגורמים חוץ בנקאיים. לכן, טרם אתם מחליטים לקחת הלוואה, בצעו השוואה, עשו שיעורי בית ורק אז בצעו החלטה.

  קרא עוד על הלוואות לעסקים חדשים
  קרא עוד על הלוואות אקספרס

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

  נגישות