כל המידע לקבלת הלוואה פרטית ולעסק שלך במקום אחד!
הלוואות מדינה לעסקים קטנים

הלוואות מדינה לעסקים קטנים


לקבלת הצעה מלאו את הפרטים

  בחרו את הלוואה שתרצו:
  הלוואה פרטיתהלוואה לעסקהלוואה לעובדי מדינההלוואה לסטודנטיםהלוואה לשכיריםהלוואה לרכבמשכנתא

  האם את/ה מאשר/ת קבלת מידע מקצועי ופרסומים?
  כןלא


  כבעלי עסקים קטנים אנו כל הזמן מנסים להישאר עם הרגליים על הקרקע. התחרות בשוק הינה תחרות בלתי פוסקת ובכל יום יש סיכוי שמישהו שמספק שירותים או מוצרים דומים או זהים לשלנו,

  הלוואות מדינה לעסקים קטנים
  הלוואות מדינה לעסקים קטנים

  יצטרף למעגל העסקים הקיים ויהווה עלינו סוג של איום. אז נכון, תחרות היא דבר טוב ובריא לכל שוק בכל מדינה ויחד עם זאת המרדף אחר לקוחות חדשים, שימורם של הקיימים והרצון להשתפר ולהיות טובים יותר ולהתקדם מהדהד בנו בכל יום מחדש. יחד עם זאת, בתור בעלי עסקים קטנים, לא תמיד אנו מודעים לאפשרויות המימוניות שעומדות בפנינו ונוטים לפנות באופן אינסטינקטיבי ישירות אל הבנק. הלוואות מדינה לעסקים קטנים הן בין האופציות העומדות בפניכם – בעלי העסקים. אלו הלוואות הניתנות בערבותה של המדינה ובחלק מהמקרים אותן הלוואות אקספרס ניתנות ללא ריבית ולעתים עם ריבית פחותה ובתנאי החזר נוחים במיוחד.

   

  מי היא הקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה?

  קרן זו פועלת מתוקף החלטתה של הממשלה החל מקיץ 2003. מטרתה של הקרן הינה לסייע בתהליך הקמה של עסקים חדשים ולתמוך בעסקים קיימים, כאשר קיימת הצדקה כלכלית לקיומם. הקרן מעמידה סכומים גבוהים של הלוואות בערבות המדינה של בין 70%-80%. רוב העסקים הלווים את ההלוואות מהקרן הם עסקים קטנים ובינוניים.

   

   

  אותן הלוואות מדינה לעסקים קטנים מאפשרות לנו:

  • להיחלץ מזמנים קשים – לכל עסק יש תקופות טובות וטובות פחות. יש עסקים שהם מטבעם שורדים חודש בחודשו ויש כאלה שיודעים תקופות טובות וטובות פחות. מאחורי אותם עסקים עומדת המדינה, שמטרתה להציל עסקים שנמצאים בתהליך הידרדרות (אך חשבונם אינו מוגבל) ולתמוך באותם בעלי עסקים ברגעים פחות פשוטים אותם הן חווים. הקרן תסייע לכם כאשר קיימת הצדקה כלכלית לקיומו של העסק, אך בדיקה האם אתם זכאים להלוואה בערבות המדינה, לא תעלה לך כסף.
  • להקים ולפתוח עסק חדש – המדינה מעודדת תחרות ומעוניינת שעוד ועוד עסקים ייפתחו בכל שנה. זו הסיבה שהיא מספקת הלוואות מדינה לעסקים קטנים במטרה שעוד עסקים יצטרפו למערכה.
  • להרחיב ולפתח עסק קיים.

   

  חשוב לציין כי משנת 2003 ועד שנת 2011 הקרן לעסקים קטנים אישרה הלוואות לאלפי עסקים בהיקף של מיליארדי שקלים. פעילותה של הקרן מסייעת לשמור מקומות עבודה קיימים ובולמת את הרחבתו של מעגל המובטלים בישראל. יחד עם זאת, הקרן יוצרת בכל שנה אלפי מקומות עבודה חדשים. לכן, אם אתם זקוקים לסיוע אל תהססו לבדוק האם אתם זכאים לקבלת הלוואת מדינה לעסקים.

  קרא עוד על הלוואות ברגע
  קרא עוד על הלוואות מיידיות

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

  נגישות